TwitterRssFacebook
-->

פרסום בתכנית רוקדים עם כוכבים

קטגוריה:

פרסום בתכנית רוקדים עם כוכבים

התוכנית רוקדים עם כוכבים הינה תוכנית מז'אנר תוכניות המציאות. התוכנית הגיעה לארץ בשנת 2005 מגרסה בריטית שזכתה להצלחה בארץ ובחו"ל. התוכנית "רוקדים עם כוכבים" מצוותת רקדן מקצועי עם כוכב מהתרבות הישראלית . עד כה בישראל היו 7 עונות מצליחות עם מיטיב המפורסמים והרקדנים המקצועיים. התוכנית חשפה את תרבות הריקודים הסלונים בחברה הישראלית וחשפה את התחום לקהל גדול של אנשים. התוכנית מאופיינת באומנות וצבעוניות רבה ויוצרת עניין רב אצל הצופה.

"רוקדים עם כוכבים" – אפשרויות הפרסום

פרסום במהלך התכנית "רוקדים עם כוכבים" מתאפשר באמצעות שלושה פורמטים שונים. מפרסמים יכולים לבחור בפרסום באמצעות תשדירי פרסומת, חסויות או תוכן שיווקי. לכל אחד מהפורמטים הפרסומיים יתרונות ספציפיים ותמהיל נכון של קמפיין פרסומי העושה שימשו בפורמטים הנכונים הפונים לקהל היעד הנכון הוא האפקטיבי ביותר.

פורמט תשדירי הפרסומת הוא הפורמט המוכר ביותר ומשמעותו סרטוני וידאו של פרסומת המשודרים במסגרת הפסקת פרסומות מרוכזת. לסרטוני הווידאו יתרון ברור הודות לטכניקה של הצגת המידע והעברת המסר לקהל הצופים. אורך הסרטונים יכול להיות מאורך של כמה שניות ועד לדקה ולהיות משודר במסגרת הפסקות הפרסומות במהלך התכנית כוכב נולד או בין התכניות בערוץ.

פורמט נוסף שמקובל לעשות בו שימוש בפרסום במסגרת תכניות ערוץ 2 ובכללן התכנית "רוקדים עם כוכבים" הוא הפורמט של החסויות. פורמט זה יכול לשמש להצגת הפרסים למתמודדים ולזוכים בעונה. פורמט החסויות יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות באנר המופיע על גבי המסך במהלך שידור התכנית, כתוביות המלוות בקריינות או תמונה ומציגות את הפרס המוענק בתכנית ועוד.

הפורמט השלישי והאחרון שניתן לעשות בו שימוש במהלך שידור תכניות שונות בערוץ 2 הוא הפורמט של התוכן השיווקי. פורמט זה נפוץ במיוחד בתכניות אירוח בהן מייעדים פינות מיוחדות למפרסם המציג את התוכן השיווקי כחלק מהתכנית עצמה. ביטוי נוסף לתוכן השיווקי הוא כתוביות או באנר עליון המופיע על גבי המסך בעת שידור התכנית.

"רוקדים עם כוכבים"– קהל היעד

קהל היעד של התוכנית מגוון, התוכנית רוקדים עם כוכבים פונה לכלל שכבות האוכלוסייה ממעמד סוציו אקונומי נמוך ומעלה. התוכנית מעבירה התכנים אשר מתאים לכל הגילאים ומספקים לצופה מנוחה ובידור בשעות הערב.

"רוקדים עם כוכבים" – על התכנית

התוכנית "רוקדים עם כוכבים" מציגה תחרות ריקודים מקצועית בין צמדים שהאחד הוא רקדן סלוני מקצועי והשני הוא אחד מכוכבי התרבות הישראלית, זה יכול להיות , שחקן, זמר, ספורטאי, איש ציבור ועוד.
תפקיד הרקדן המקצועי הוא ללמד ולהנחות את הכוכב המתמודד לרקוד ריקוד סלוני משותף, לרוב המתמודד ה"כוכב" לא בא מרקע של ריקוד ועליו להתחיל וללמוד את התחום מאפס. בכל שבוע כל צמד עולה לרחבת הריקודים לריקוד משותף בסגנון שונה של ריקוד סלוני, צמד ה"רקדנים" נשפט על ידי פאנל שופטים מקצועי שנותן להם ניקוד, על סמך הניקוד שלהם והצבעות הצופים יוכרז בסוף הערב מי מהזוגות נשאר לתוכנית והבאה ומי מהם הולך הביתה.

"רוקדים עם כוכבים " – הביגוד

התוכנית רוקדים עם כוכבים מאופיינת בצבעוניות רבה הנשקפת על המסך , בכל תוכנית כל המתמודדים לבושים בבגדים צבעוניים ומנצנצים, ישנו דגש רב על הביגוד בתוכנית . לכל ריקוד מותאם לרקדנים לבוש אשר תואם את אופי הריקוד ולעיתים גם משמש כפריט אומנותי לכוריאוגרפיה הריקוד.
הביגוד בתוכנית הינו חלק בלתי נפרד ממנה ובכל תוכנית אנו נחשפים לעיצובים חדשים ומקוריים.

"רוקדים עם כוכבים " – משתתפים

בתוכנית "רוקדים עם כוכבים" ישנם משתתפים רבים כאמור מחצית הינם רקדנים מקצועיים ומחצית מהם הינם כוכבי התרבות בישראלית.
בין המשתתפים הבולטים והרקדנים המקצועיים גילנו את אנה אהרונוב, אנה השתתפה מספר עונות של רוקדים עם כוכבים ובלטה במיוחד בזכות הכישרון, היצירתיות, הצלחתה בתוכנית והגעתה לשלבים הסופים. בנוסף לאנה גילינו את הרקדן יניב קקון , יניב בעבר היה בין זוגה של אנה וזכה גם הוא להצלחה רבה בתוכנית ובלט בזכות הכישרון וההישגים אליהם הוא הגיע, כיום הוא מורה לריקודים סלונים מצליח ביותר. בתוכנית רוקדים עם כוכבים גילנו המון כישרונות רקדנים מקצועיים ואפילו מפורסמים מעולם לא חשבנו מעולם שנראה אותם מפזזים ברחבת הריקודים בכזו הצלחה.

"רוקדים עם כוכבים" – השופטים

השופטים בתוכנית "רוקדים עם כוכבים" הם שופטים מקצועיים אשר מגיעים מעולם הריקודים הסלונים ומתמחים בתחום זה. בכל תוכנית ישנם 4 שופטים שלאחר כל ריקוד כל אחד מהם נותן משוב על הריקוד הנצפה ונותן ציון בסולם מדורג מ1 עד 10. בין השופטים הבולטים בתוכנית היה אלי מזרחי, רקדן וכוריאוגרף מקצועי אשר השתתף בתחרויות רבות בעולם וגרף הצלחה רבה, בנוסף לזה היה שופט בינלאומי לריקודים סלונים וכיום הוא בעל בית ספר מצליח לריקודים סלונים. שופט נוסף שבלט היה קלוד דדיה שכיהן כשופט בשתי העונות הראשונות של רוקדים על כוכבים, קלוד הוא כוריאוגרף ישראלי מצליח, זכה בתחרויות ריקוד רבות ליווה את מיטב הזמרים בארץ בריקוד ויצר מופעים רבים בתחום הריקוד, כיום גם לו יש בתי ספר ללימוד בתחום הריקוד.

"רוקדים עם כוכבים"– העונות

התוכנית רוקדים עם כוכבים עלתה לשידור בטלוויזיה הישראלית עד כה ב 7 עונות, בכל עונה התחלפו הכוכבים אך רוב הרקדנים המקצועיים נשארו לאורך זמן בכמה עונות. העונות הראשונות הונחו על ידי אבי קושניר והילה נחשון ובעונה השביעית ואחרונה הם הולחפו על ידי גיא זוארץ וירדן הראל.
התוכנית המשיכה לעלות לשידור ולייצר עוד עונות עקב הצלחתה ואהדת הציבור אליה.

"רוקדים עם כוכבים" – אתר התכנית

לתוכנית "רוקדים עם כוכבים ישנו אתר בכתובת http://reshet.tv/shows/dancing_with_the_stars/ באתר מוצגות התוכניות המלאות וחלקים מהם, ריקודים נבחרים, קטעים מומלצים, פרטים על הזוגות וכדו'. בנוסף לכך ישנו קישור מהאתר לרשתות החברתיות של התוכנית, וקישור לפורום תפוז אש דן בנושאי התוכנית.

"רוקדים עם כוכבים"– רצועת השידור

עקב הפופולריות של התוכנית "רוקדים עם כוכבים" היא משודרת במהלך רצועת הפריים טיים של ערוץ 2 בימי השידור של הזכיינית קשת. רצועת הפריים טיים נחשבת לרצועה המבוקשת והנצפת ביותר בשידורי הטלוויזיה. התוכנית רוקדים עם כוכבים משודרת בטווח של שעות הפריים טיים החל משמנה בערב ועד אחת עשרה וחצי בלילה. רצועת הפריים טיים מהווה את הרצועה היקרה ביותר לפרסום הודות לאחוזי הרייטינג הגבוהים שלה עם זאת עדין המפרסמים מעוניינים לשלב את הפרסום שלהם במהלך שעות הפריים טיים עקב החשיפה הגבוה שהפרסומת מקבלת.

 

 

 

 

 

 

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום