TwitterRssFacebook
-->

פרסום בתוכנית יצאת צדיק

קטגוריה:

פרסום בתוכנית יצאת צדיק

 אחת מהתכניות הבולטות בתחום זה היא התכנית יצאת צדיק בהנחייתו של חיים הכט המשודרת במסגרת שידורי הזכיינית קשת בערוץ 2. תכניות הריאליטי הפכו בשנים האחרונות לתכניות פופולאריות ומשפיעות ביותר בחברה הישראלית אשר מהוות המקום להעלות נושאים בוערים בתחומי הצרכנית, הכלכלה, החברה, הלאומיות ועוד. במקביל לתכניות המציאות העוסקות בבידור, תכנית מציאות שונות מביאות את המציאות הישראלית אל סלונו של הצופה ומעלות שאלות בנושאים מוסריים וצרכניים.

יצאת צדיק – אפשרויות פרסום

כמו כל התכניות המשודרות בזכיינית קשת של ערוץ 2, גם התכנית יצאת צדיק משלבת פרסומות מפורמטים שונים במהלך התכנית. הפורמטים לפרסום בתכניות ערוץ 2 נחלקים לשלושה פורמטים שונים. פורמט תשדירי הפרסומות, פורמט החסויות ופורמט התוכן השיווקי. פורמט תשדירי הפרסומות שהוא הפורמט המוכר ביותר הוא למעשה סרטוני וידאו קצרים המשודרים במהלך הפסקת פרסומות מרוכזת במהלך התכנית, לפני או אחריה. שימוש בפורמט תשדירי הפרסומת מוכר מאוד ומפרסמים הבוחרים לעשות בו שימוש זוכים לכל היתרונות שלפרסום באמצעות סרטון וידאו שמשמעותם העברת המסר הפרסומי באופן האפקטיבי ביותר לקהל היעד.

פורמט נוסף המוכר לשימוש בשידור פרסומות בתכניות ערוץ 2 הוא פורמט החסויות. בפורמט זה מופיעות כתוביות או באנרי על גבי המסך לכמה שניות שיכולים להיות מלווים גם בקריינות ובתמונה. הצורה המוכרת ביותר של חסויות היא החסות המשודרת לפני הגשת תחזית מזג האוויר במסגרת מהדורת החדשות. בנוסף, חסויות יכולות לשמש כהענקת פרס במסגרת התכנית או לפינה ייעודית בתכנית.

פורמט שלישי ואחרון שנעשה בו שימוש לפרסום בערוץ 2 הוא פורמט התוכן השיווקי. המשמעות של פורמט זה הוא פרסום תוכן שיווקי במהלך התכנית וכחלק ממנה. פורמט התוכן השיווקי מוכר מאוד מעולם תכניות האירוח בו מיועדת פינה ייחודית להצגת התכנים השיווקיים על ידי המפרסם  או בעל  מקצוע מטעמו. תוכן שיווקי יכול להיות משולב בתכניות גם בצורה של באנר עליון המופיע בראש המסך או בצורה של כתוביות המופיעות על גבי המסך.

יתרונות הפרסום בתכנית יצאת צדיק  

לפרסום במסגרת התכנית יצאת צדיק יתרונות רבים. הודות לשידור התכנית בשעות רצועת הפריים טיים של ערוץ 2, זוכים המפרסמים לחשיפה רחבה של תכני הפרסום בפני קהלי יעד מגוונים מכל שכבות האוכלוסייה ומכל הארץ. בנוסף, פרסום בטלוויזיה באופן כללי מעניק למותג המפורסם יוקרה ומיתוג הודות ליתרונות הפרסום בטלוויזיה באופן כללי. יתרון בולט נוסף טמון למעשה בפופולאריות של התכנית בקרב קהל יעד מגוון מה שמבטיח את החשיפה הרחבה של הפרסום לקהל גדול ככל הניתן. שימוש בכל פורמט פרסומי מעניק למפרסמים את היתרונות הפרסומיים של בידול המותג מן המתחרים, יוקרה למותג ועוד.

לסיכום, התכנית יצאת צדיק נחשבת לאחת מתכניות התחקיר הפופולאריות ביותר הודות לתכנים הייחודיים של התוכנית והעיסוק שלו בנושאים הרגישים של יחסי בעלי מקצוע ולקוחות. שימוש באלמנטי חקירה איכותיים כמו מצלמה נסתרת ובדיקה של אי המקצוע לעומק הופכים אותה לתכנית אמינה וייחודית.

יצאת צדיק – קהל היעד

התכנית יצאת צדיק משודרת בשעות הפריים טיים של קשת, זכיינית ערוץ ולפיכך קהל היעד של התכנית מורכב ממגוון רחב של בתי אב מכל הארץ. שעות רצועת הפריים טיים של קשת נצפות במאות אלפי בתי אב בישראל ומשדרות את התכנים בין השעות שמונה בערב עם פתיחת מהדורת החדשות ועד השעה אחת עשרה בלילה. כמו ברצועת השידור, גם התכנית יצאת צדיק פונה אל קהל יעד מגוון משכבות האוכלוסייה במעמד הנמוך ומעלה המורכב מגברים ונשים יחד.

יצאת צדיק – על התכנית

התכנית יצאת צדיק בהנחייתו של המנחה חיים הכט היא תכנית מציאות בה בודק המנחה את אמינותם ושירותם של אנשי מקצוע וחברות מתחומים שונים. התכנית אשר נחשבת לתכנית פופולארית במיוחד שודרה במהלך שידורי קשת במהלך רצועת הפריים טיים של הערוץ ונחשבה לתכנית התחקירים הטובה ביותר. התכנית שודרה במשך שלוש עונות הבנויות מפרקים שבהם מגיע תחקירן מן התכנית אל איש מקצוע ובעזרת מצלמה נסתרת בוחן את אמינותו ויושרו המקצועיים.

כתובת אתר התכנית: http://www.mako.co.il/vod-index/investigating_reporting-yetzata_tzadik

יצאת צדיק – מבנה התכנית

התכנית יצאת צדיק בנויה מפרקים. בכל פרק מוצגים מספר בעלי מקצוע מתחומים שונים כמו מעולם התחבורה והמכונאות או מעולם השירותים לבית. עם הבחירה בתחום שייבדק במהלך התכנית, מגיע תחקירן של התכנית אל מקום העסק ובעזרת צילום במצלמה נסתרת מעביר את השיחה שלו ואת השירות שהוא מבקש מבעל העסק. התחקירן של התכנית למעשה מתחזה ללקוח עם בעיה מסוימת ומצלם בכל שלב את תגובותיו של בעל העסק.

במקביל לצילומים בבית העסק, המנחה, חיים הכט מקריין מן האולפן ועוקב אחר הנעשה לפי צילומי המצלמה הנסתרת של התחקירן. מטרת הקריינות של חיים הכט היא לבדוק האם בעל העסק מעניק שירות אמין והוגן או שהוא מנסה לרמות את הלקוח העומד מולו במחיר ובשירות. עם ביום הבדיקה ובמידה ובעל העסק או בעל המקצוע אכן לא רימו את הלקוח, הם מקבלים פרס מהתכנית. הפרס הוא למעשה פרסום של בית העסק בדפי זהב לתקופת זמן מוגדרת.

יצאת צדיק – על המנחה

מנחה התכנית יצאת צדיק הוא איש הטלוויזיה חיים הכט. במקביל לעשייה הטלוויזיונית שלו, המנחה הוא גם שדרן רדיו ומנהל תחנת רדיו קול רגע. במהלך דרכו הטלוויזיונית של חיים הכט הוא הגיש את התכניות "הכיסאות", "בין כרכור לסינגפור", "מה אתם הייתם עושים", "הקרב על הבית", "התקף לב", "רישיון להרוג" וכמובן התכנית "יצאת צדיק". כל התכניות של חיים הכט משתייכות לז'אנר של תכניות תחקירים ותעודה.

יצאת צדיק – השפעות תרבויות

יחסי לקוח ובעל מקצוע תמיד היו יחסים מתוחים. מרבית בעלי המקצוע נאלצים להתמודד עם חששות של לקוחות שמה עקב חוסר ידע שלהם הם ישלמו יותר מה שצריך ומרבית הלקוחות מבקשים לקבל המלצות על בעל המקצוע על מנת שלא ליפול על בעל מקצוע שירמה אותם או שלא יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר או שיגבה סכומי כסף גדולים מהסכומים הריאליים על השירות. התכנית יצאת צדיק עוסקת למעשה במקום הרגיש ביותר של לקוחות ובעלי מקצוע ומאפשרת לבעלי המקצוע ה"צדיקים" להתפרסם כמו גם ללקוחות למצוא את בעל המקצוע האמין ביותר שאצלו היו מעוניינים לקבל שירות.

התכנית יצאת צדיק הפכה את התודעה הציבורית והצרכנית אודות בעלי המקצוע וההמלצות עליהם לגדולה במיוחד ואתרים רבים הממליצים על בעלי מקצוע באמצעות אנשים שהתנסו בהם בעבר עומדים לרשות הלקוחות המעוניינים בבעל מקצוע בעל המלצות. הקונספט של התכנית יצאת צדיק אם כן גלש אל מקומות אחרים ורבים מהאתרים ובעלי המקצוע מבינים כי על מנת לספק להבטיח ללקוחות את השירות הטוב ביותר, עליהם להציג המלצות.

יצאת צדיק – אתר התכנית

את מאקו, אתר הבית של שידורי קשת מאפשר לצופי לצפות בתכנים ששודרו בטלוויזיה בכל שעה של היום. האתר מהווה פלטפורמה לשידורים חוזרים ושידורים מקבילים לשידורים של הטלוויזיה ומהווה המקום בו צופים המעוניינים לצפות בתכנית יצאת צדיק יכולים גם לצפות בכל הפרקים של כל העונות וגם להגיב על התכנית והשידורים שלה באמצעות טוקבקים וכתבות גולשים. אתר הבית של התכנית נמצא בכתובת http://www.mako.co.il/vod-index/investigating_reporting-yetzata_tzadik ומהווה המקום לצופים להיכנס ולצפות בכל תכני התכנית.

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום