TwitterRssFacebook
-->

פרסום במהלך חדשות הבוקר

קטגוריה:

פרסום במהלך חדשות הבוקר

רצועת הבוקר של ערוץ בשתי הזכייניות שלה רשת וקשת מתחילה בחדשות הבוקר של חברת החדשות. חדשות הבוקר מעלות נושאים חדשותיים ואקטואליים שעל סדר היום ומדווחות לציבור הצופים על החדשות האחרונות. חדשות הבוקר משתנות בהתאם למצב החדשותי בארץ ויכולות להיות קצרות או ארוכות. חדשות הבוקר בנויות באופן של חדשות המשודרות על ידי מבזקן או מבזקנית באולפן ומציגות את הנושאים הבוערים שעל סדר היום החדשותי. את חדשות הבוקר מפיקה חברת החדשות.

חדשות הבוקר – אפשרויות פרסום

ערוץ 2 הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי וכערוץ מסחרי הוא משלב פרסומות במהלך התכניות שהו משדר או בין התכניות שלו. כמו כל התכניות בערוץ גם במהלך ובין חדשות הבוקר ניתן לשלב פרסומות מסוגים שונים והמפרסמים יכולים לבחור מבין הפורמטים המקובלים לפרסום בערוץ את הפורמט המתאים ביותר לקמפיין הפרסומי שלהם. יתרונות הפרסום בערוץ 2 הם רבים ויתרונות הפרסום במהלך תכניות חדשות הבוקר מקדמים את הקמפיין הפרסומי הודות לקהל היעד ולהתעניינות הרבה בתכנית.

חדשות הבוקר – שילוב תשדירי פרסומות

שילוב של תשדירי פרסומות במהלך חדשות הבוקר הוא הפורמט הנפוץ ביותר לפרסום בערוץ 2. המשמעות של תשדירי פרסומת היא סרטוני וידאו באורך של בין מספר שניות ועד לדקה המשודרים במסגרת הפסקת פרסומות מרוכזת. תשדירי פרסומת הם הצורה הטובה ביותר להעביר את המסר הפרסומי הודות ליתרונות של וידאו על הפרסום והעברת המסר. שילוב של תשדירי פרסומת המשודרים בין התכניות או במהלך התכנית במסגרת הפסקת פרסומות מרוכזת מהווה יתרון גדול למפרסמים ובמיוחד כאשר הפרסומות משולבות בתכניות עם רייטינג גבוה והתעניינות של קהל צופים רחב ומגוון היתרונות לקמפיין הפרסומי גדולים יותר.

חדשות בוקר – שילוב חסויות

פורמט נוסף שנעשה בו שימוש במהלך תכנית חדשות הבוקר ותכניות נוספות בערוץ 2 הוא פורמט החסויות. פורמט זה מוכר במיוחד במהדורות חדשות שבהן הוא מופיע במסגרת חסות המופיעה לפני הגשת התחזית. במהלך חדשות הבוקר יכולה החסות להופיע לפני הגשת התחזית על ידי החזאי. הצורה בה מופיעות החסויות היא בקריינות המלווה בתמונה או כתוביות או באמצעות כתוביות המופיעות על גבי המסך במהלך התכנית. מקום נוסף בו ניתן לשלב חסויות הוא עם סיום הפסקת הפרסומות במהלך התכנית.

חדשות בוקר – שילוב תוכן שיווקי

התוכן השיווקי הוא הפורמט הפרסומי הנפוץ ביותר לשילוב במסגרת תכניות אירוח ותכניות לייף סטייל המשודרות בערוץ 2, פורמט זה יכול להיות באופן של פינה ייעודית בתכנית בה איש מקצוע מטעם המפרסם או פינה העוסקת במוצרים המפורסמים. צורה נוספת של תוכן שיווקי היא שימוש בבאנר עליון על גבי המסך או תמונה עם כתוביות וקריינות. שילוב של תוכן שיווקי במהלך חדשות הבוקר תורם אף הוא לקמפיין ומעביר את המסר הפרסומי בצורה חדה ואפקטיבית.

חדשות הבוקר – יתרונות הפרסום

שילוב של פרסומות בערוץ 2 בכלל ובמסגרת חדשות הבוקר בפרט טומן בחובו יתרונות גדולים ומשמעותיים למפרסמים. אחד היתרונות הבולטים הוא בפרסום במסגרת תכנית טלוויזיה. פרסום בטלוויזיה מעניק למותג יוקרה וחוזק הודות לפורמט הטלוויזיוני של הפרסומות. יתרון בולט נוסף של שימוש בפרסומות במהלך חדשות הבוקר הוא באפשרות להגיע אל קהל יעד הנחשב לקהל מגוון וצרכני.

קהל היעד הצופה בתכנית מורכב מאוכלוסיית הגילאים הבוגרים מכל שכבות האוכלוסייה והמעמדות הסוציואקונומיים מה שמאפשר חשיפה נרחבת של הפרסום במהלך התכנית לקהל יעד רלוונטי. יתרון נוסף של פרסום במהלך התכנית חדשות הבוקר הוא באפשרות לפלח את הפרסומות לפי קהל היעד, קמפיין פרסומי הפונה בין היתר לקהל ילדים יהיה פחות רלוונטי למשל.

 יתרון נוסף ואחרון של פרסום במהלך חדשות הבוקר הוא בפופולאריות של התכנית בקרב קהל יעד נרחב ואחוזי רייטינג גבוהים יחסית לתכניות המשודרות בשעות אלו בערוצים המקבילים מה שהופך את החשיפה הפרסומית לרחבה ואת הסיכויים להצלחת הקמפיין לגבוהים במיוחד.

לסיכום, חדשות הבוקר הן החדשות הראשונות המופקות על ידי חברת החדשות. החדשות מביאות את העניינים הבוערים והרלוונטיים ביותר בתחום החדשות מכל עולמות התוכן. במהלך חדשות הבוקר ניתן לשלב פרסומות מפורמטים שונים ולהפיק את המיטב מן הפרסום הודות לרייטינג הגבוה של התכנית ולקהל היעד הרחב והמגוון שלה. שילוב של פרסומות במהלך חדשות הבוקר מהווה מחיר זול יחסית לרצועות מבוקשות יותר כמו רצועת הפריים טיים וחשיפה נרחבת לקהל יעד מגוון ורלוונטי לפרסום. שילוב של חדשות הבוקר בתמהיל הפרסומי יכול להועיל לקמפיין הפרסומי כולו.

חדשות הבוקר – על חברת החדשות

חדשות הבוקר של ערוץ 2 מופקות על ידי חברת החדשות. חברת החדשות הינה חברת הפקות אשר אחראית על הפקת כל תכניות החדשות ותכניות האקטואליה של ערוץ 2 וממומנת על ידי הזכייניות רשת וקשת. חברת החדשות משדרת מדי יום כשלוש שעות שלתכנית ובמצבי חירום כמו מבצעים או מלחמה היא עשויה לשדר לאורך כל שעות היום.

במסגרת תכניות המשתייכות לחברת החדשות ניתן למצוא תכניות אקטואליה, תכניות חדשות וסיכומי יומן חדשות. החברה היא החברה המובילה לחדשות ונכללים בה כל הכתבים הפופולאריים והטובים של ישראל. בין התכניות הפופולאריות של חברת החדשות ניתן למנות את "המהדורה הראשונה", "שש עם", "תכנית חיסכון", "מהדורת החדשות המרכזית", "השבוע", "המהדורה הצעירה" ועוד.

חדשות הבוקר – תכנים בולטים

חדשות הבוקר היא למעשה תכנית החדשות הפותחת את הבוקר בחדשות. אחד התכנים הבולטים של חדשות הבוקר היה במהלך מלחמת לבנון השנייה ובמהלך תכנית ההתנקות אז התכנית שידרה ברציפות עדכונים על המצב בשטח במהלך כל היום. גם היום, חדשות הבוקר המשודרות בתחילת כל יום יכולות להיות ארוכות בהתאם לתכנים שהתכנית מכילה. נכון להיום חדשות הבוקר מכילה מבזקים על ידי הכתבים המובילים כמו לילך סונין, גדעון אוקו ואלעד שמחיוף המביאים את החדשות העדכניות ביותר לפתיחתו של יום.

חדשות הבוקר – אתר האינטרנט

תכני אינטרנט של חדשות הבוקר מופיעים במסגרת התכנים של האתר מאקו שהוא אתר הבית של זכיינית קשת בערוץ 2 או אתר רשת. במסגרת האתר יכולים הגולשים לצפות במבזקי הבוקר של השעה שמונה או השעה תשע אשר שודרו במהלך חדשות הבוקר ואף להגיב ולרשום דיונים ותגובות אודות התכנים ששודרו. בערוץ מאקו יכולים הגולשים לצפות גם באמצעות הסלולר על ידי הורדת אפליקציה ייעודית של הערוץ ולצפות בחדשות הבוקר באמצעות הסלולר.

חדשות הבוקר – כתבים ופרשנים

מהדורת חדשות הבוקר מורכבת מנושאים שונים מתחומי הביטחון, הכלכלה, הפוליטיקה והחוץ. את המהדורה מרכיבים תכנים המובאים לשידורי החדשות בכללים של חברת החדשות על ידי הכתבים והפרשנים הטובים והבולטים בארץ. בין הפרשנים והכתבים של חברת החדשות ניתן למצוא את הפרשן לעניינים פוליטיים, אמנון אברמוביץ',  הפרשן לענייני צבא רוני דניאל, הכתב לעניינים מדיניים אודי סגל, הכתבת לעניינים הפוליטיים רינה מצליח, הכתב לענייני ערבים, אהוד יערי, הכתב לענייני ארצות הברית אהרון ברנע, הכתב לענייני ספורט ציון נאנוס, הכתב באזור הצפון, גיא ורון, הכתב המיוחד לאזור הדרום, תמיר סטיינמן, הכתב לענייני תרבות יונתן ריגר, הכתב לענייני אירופה המשדר מבירות אירופה השונות ליאור פרידמן ועוד.

כל הכתבים המביאים את החדשות העדכניות ביותר מספקים את התכנים המרכיבים גם את חדשות הבוקר מדי יום בפתיחתו של יום.

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום