TwitterRssFacebook
-->

פרסום בתכנית קומדי בר

קטגוריה:

פרסום בתכנית קומדי בר

קומדי בר היא תכנית המוגשת על ידי המגישה – דוגמנית נטלי דדון ובכל תוכנית היא מאחרת בדרנים שונים העולים עם קטעי סטאנד אפ. התכנית משודרת בזמן רצועת הלילה של שידורי קשת ומהווה את תכנית הלייט נייט המצליחה והמצחיקה בטלוויזיה. התכנית משודרת ברצועת זמן אשר עקב שעת שידורה, יורדים מספר הצופים אך בזכות תכני התכנית והרלוונטיות שלהם כלפי קהל היעד, התכנית אכן מצליחה ומספקת לצופיה את מה שהם מחפשים בשעת לילה מאוחרת.

קומדי בר – אפשרויות פרסום

פרסום במסגרת תכנית קומדי בר המשודרת בלייט נייט אפשרי בפורמטים של פרסום שונים שנעשה בהם שימוש בערוץ 2 באופן כללי. פרסום בשעות רצועת הלייט נייט מתומחר באופן שונה מפרסום ברצועות אחרות מאחר והרייטינג ואחוזי הצפייה של התכניות ברצועה הם יחסית נמוכים הודות לשעה המאוחרת ולכן מרבית המפרסמים יכולים לשלב את הפרסום בשעות הרצועה של הלייט נייט בתכנית הפרסום שלהם בשילוב עם פרסום ברצועות אחרות על מנת להפיק את המיטב מפרסום בערוץ 2 באופן כללי.

קומדי בר – פורמטים לפרסום

פרסום בתכנית קומדי בר אפשרי בשלושת הפורמטים המוכרים של פרסום בערוץ 2. הפורמט הראשון והמוכר ביותר הוא הפורמט של תשדירי הפרסומת, פורמט זה הוא סרטוני וידאו של פרסומות באורך של עד כדקה המשודרים במסגרת הפסקת פרסומות מרכזית במהלך השידור. פורמט תשדירי הפרסומת הוא המוכר ביותר ונחשב ליעיל ואפקטיבי להעברת המסרים הפרסומיים.

הפורמט השני הוא פורמט החסויות שהוא למעשה חסות שנותן המפרסם לפינה בתכנית או לפרס הניתן במסגרת התכנית, שימוש בחסויות אפקטיבי במיוחד מאחר והם עומדים לבד ולא מול פורמטים אחרים לפרסום. שימוש בחסויות יכול להיות לפני התכנית או במהלכה באמצעות שימוש בכתוביות, באנרים או קריינות מלווה בתמונה או ללא תמונה.

הפורמט השלישי והאחרון הוא פורמט התוכן השיווקי. פורמט זה מתאים במיוחד לתכניות בהן יש פינות ייעודיות אשר מאפשרות לאנשי מקצוע להציג תכנים שיווקיים כחלק מהתכנית, בתכנית קומדי בר יכול הפורמט הזה לבוא לידי ביטוי בצורה של באנר המופיע בחלק העליון של המסך או כתוביות המופיעות על המסך במהלך התכנית.

יתרונות הפרסום

היתרונות של הפרסום בערוץ 2 בכלל ובתכנית קומדי בר בפרט הם גדולים ורבים. אחד היתרונות הבולטים הוא היכולת לפלח את קהל היעד בהתאם לרצועות השידור ולהעביר מסרים שיווקיים לקהלי יעד ספציפיים ורלוונטיים יותר לפרסומים. יתרון בולט נוסף הוא באפשרות להגיע אל קהל צופים מגוון גם בשעות לא שגרתיות שאינן נחשבות לשעות בעלות רייטינג גבוה.

ערוץ 2 נחשב לאחד הערוצים המצליחים בישראל הודות לאחוזי הצפייה הגבוהים שלו ולתכנים המיוחדים המרכיבים את השידורים בו. שידורי הערוץ נחלקים לשתי זכייניות המשדרות, זכיינית רשת וזכיינית קשת אשר מתחלקות בזמני השידור ברוטציה. התכניות המרכיבות את השידורים בערוץ הן תכניות מקור מכל הז'אנרים כמו תכניות ריאליטי, תכניות אירוח, תכניות לייף סטייל ובריאות, קומדיות, תכניות בידור ועוד. ערוץ 2 משדר לפי רצועות שידור אשר מגדירות את אחוזי הצפייה ואיכות הפרסום בערוץ.

רצועות שידור

רצועות השידור של ערוץ 2 פרוסות על פני היום ומגדירות את קהל הצופים ואת איכות הפרסום במהלך התכניות המשודרות ברצועות. החלוקה לרצועות השידור מהותית במיוחד למפרסמים המעוניינים לפרסם במהלך התכניות הודות לחלוקה שהן מגדירות לאיכות החשיפה של הצופים ברצועה לפרסומים. אחוזי הרייטינג של תכניות הבוקר למשל יהיו שונים מהאחוזים של תכניות הערב ברצועת הפריים טיים ולכן התמחור של פרסומות המופיעות במהלך השידורים ברצועת הפריים טיים יהיה שונה מן התמחור של הפרסומות המופיעות במהלך שידורי רצועת הבוקר.

קומדי בר – התכנית

התכנית קומדי בר היא תכנית בידור ובה מארחת נטלי דדון סטנדאפיסטים אשר מעניקים קטע של סטנדאפ לצופים בבית. במסגרת התכנית המנחה נטלי דדון מארחת את הבדרנים המבוקשים ביותר מתחום הסטנדאפ קומדי המעניקים סדרה של קטעים אשר הופכים את התכנית לתכנית בידור מצליחה במיוחד. התכנית משודרת ברצועת הלייט נייט של קשת ומהווה את המקום המצחיק ביותר בטלוויזיה בשעות הלילה.

קומדי בר – אומנים

התכנית קומדי בר מהווה בית למגוון רחב של אומנים ובדרנים מתחום הסטנד אפ. הבדרנים אשר מתארחים בסדרה הם אומני בידור מתחום הסטנדאפ קומדי אשר מציגים את המופעים שלהם בין היתר במועדוני סטנדאפ ידועים בארץ. כל תכנית קומדי בר מארחת מספר של אומנים מתחום הסטנד אפ יחדיו.

בין האומנים שהתארחו בתכנית ניתן למצוא את הבדרנים, ליעוז שם טוב, שגב פרידמן, איתמר פדאל, הראל ודניאל, מוטי אהרונוביץ', חיים אלמקייס, מני מלכה, ארז קליימן, תמיר בוסקילה, יוסי טרבלוס, דדי גל, אמיר הורוביץ, יוסי פנסו, נחום דידי, דניאל כהן, ארז קליימן, בני ברוכים, חגי טורסקי, רן לוי, נחום דדי, רוני ששון, צמד שיניים, דניאל כהן ועוד. בכל תכנית המארחת נטלי דדון מציגה את הצוות שיופיע בתכנית וייתן את מופע הסטנדאפ הכי חדש שלו.

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום