TwitterRssFacebook
-->

פרסום בתוכנית פולישוק

קטגוריה:

פרסום בתוכנית פולישוק

התכנית פולישוק היא תכנית מז'אנר הדרמה קומי בכיכובו של השחקן ששון גבאי בתפקיד הראשי היא אחת הסדרות הנצפות בטלוויזיה ובערוץ 2. התכנית שודרה במהלך שעות רצועת הפריים טיים של זכיינית ערוץ 2 קשת וקהל הצופים שלה עוקב אחר כל פרקי הסדרה וכל העונות שלה. את הסדרה כותב ומביים הבימאי המוערך שמואל הספרי שאחראי על כמה מן תכני התרבות הנפוצים ביותר בישראל.

פולישוק – יתרונות הפרסום

היתרונות לפרסום במהלך שידור הסדרה פולישוק הם גבוהים ומשמעותיים לכל קמפיין פרסומי. אחת היתרונות הבולטים הוא פרסום בתכנית המשודרת לרצועת הפריים טיים בטלוויזיה שהיא הרצועה עם אחוזה חשיפה הגבוהה ביותר למפרסמים. יתרון בולט נוסף הוא פנייה של הפרסומים לקהל היעד הצופה בתכנית. יתרונות נוספים הם היתרונות של פרסום בטלוויזיה באופן כללי מעניקים יוקרה למותג ומעלים משמעותית את האפקטיביות של הקמפיין.

פולישוק – תשדירי פרסומות

אחד הפורמטים העיקריים שנעשה בהם שימוש לפרסום בתכניות ערוץ 2 הוא פורמט תשדירי הפרסומת המופיע גם במסגרת התכנית פולישוק. המשמעות של פורמט זה היא סרטוני וידאו המופיעים במהלך התכנית במסגרת הפסקת פרסומות מרוכזת. שימשו בסרטוני וידאו להעברת מסרים פרסומיים הוכח כאפקטיבי ובעל יכולת למצות את הפוטנציאל הפרסומי ושימוש בפורמט זה במסגרת תכנית טלוויזיה כמו פולישוק היא על אחת כמה וכמה אפקטיבית הודות לאחוזי החשיפה הגבוהים והמדרוג הגבוה.

פולישוק – חסויות

פורמט נוסף שנעשה בו שימוש במהלך שידורי ערוץ 2 באופן כללי הוא פורמט החסויות. פורמט זה משמעותו כתוביות או קריינות מלווים בתמונה שאותה ניתן לשדר במהלך התכנית עצמה או בסוף הפסקת הפרסומות המרוכזת. כמו לתשדירי הפרסומת גם לפורמט זה יתרונות גדולים במיוחד הנובעים מהייחודיות של המותג המפורסם ומהאפשרות לשלבם בכל שלב בתכנית. דוגמא לחסויות שנעשה בהן שימוש נפוץ במיוחד היא החסויות המוגשות לפני שידור תחזית מזג האוויר במהדורת החדשות.

פולישוק – תוכן שיווקי

פורמט פרסומי נוסף הוא הפורמט של התוכן השיווקי. פורמט זה גם הוא בעל יתרונות גבוהים במיוחד למפרסם אודות האפקטיביות שלו לקמפיין הפרסומי הכללי. פורמט התוכן השיווקי יכול להופיע ככתוביות או כבאנר עליון על גביה מסך או להיות משולב בתכני התכנית עצמה. דוגמא לשימוש בפורמט התוכן השיווקי היא שילוב של תכנים שיווקיים בתכניות אירוח בהן מוקדשות פינות ייעודיות לתוכן השיווקי המוצג. הצגת פורמט תוכן שיווקי בתכנית פופולארית כמו התכנית פולישוק היא כמובן בעלת ערך רב המשפיע רבות על האפקטיביות של הפרסום.

לסיכום, פרסום במסגרת התכנית פולישוק נהנה גם מהיתרונות של היותה תכנית פופולארית ומיוחדת והן מהיתרונות שהיא משודרת בשעות הפריים טיים הנחשבות לשעות המבוקשות והנצפות ביותר.

פולישוק – קהל היעד

התכנית פולישוק הינה תכנית העוסקת בפוליטיקה מן ההיבט הקומי מה שהופך אותה לתכנית שרבים יכולים להזדהות אתה ולראות בה את הצד המצחיק של הנושאים המעסיקים את כל הציבור בחייה יומיום. הודות לרלוונטיות של התכנית בשילוב השידור שלה בזמן רצועת הפריים טיים מביא את קהל היעד בתכנית להיות מורכב מצופים מהמעמד הסוציו אקונומי הנמוך ומעלה. הסדרה הפופולארית פולישוק הפכה לסדרת כאלט שקהל הצופים האדוק שלה מורכב משכבות בוגרות וייעודיות מכל המגדרים והאזורים בארץ. עם עלייתה של התכנית לשידור בשנות 2009 צפו בתכנית כחצי מיליון צופים יהודיים בכל פרק.

פולישוק – על הסדרה

הסדרה פולישוק היא סדרת דרמה קומית העוקבת אחר חייו האישיים והפוליטיים של חבר הכנסת רובי פולישוק המשמש גם גשר לקידום חברתי מטעם מפלגת המרכז הליברלי הלאומי. עם תחילת התכנית בעונה הראשונה בה חבר המפלגה האנונימי, רובי פולישוק מתמנה להיות המחליף לשר לקידום חברתי לאחר שזה הואשם בעבירות מין ופדופיליה. המטרה העיקרית של תפקיד השר לענייני קידום חברתי היא לפעול למען שכבות חלשות באוכלוסייה ולצמצם את מצוקת העוני בישראל. עם התפתחות העלילה נקלע השר פולישוק למספר שערוריות ללא כוונה מה שהופך לפן הקומי של הסדרה.

עם התקדמות הפרקים מצליח השר פולישוק להתקדם בעמדתו בעזרתם של דמויות נוספות כמו רוש הלשכה שלו ויועצת התקשורת שלו כאשר בכל שלב של עבודתו הוא מפוקח באדיקות על ידי ראש מפלגת מל"ל ושר המשפטים באמצעות יועצו הצמוד במקביל למעלליו של פולישוק, העלילה מתמקדת ומושפעת גם ממעשיהם של דמויות נוספות בסדרה כמו יועץ שר המשפטים אשר בסיום העונה הראשונה מפיל את הממשלה כולה מחשש שיאבד את תפקידו לאחר הבחירות הבאות ובמסגרת הסכם פוליטי עם מפלגת ש"ס.

פולישוק – העונה השנייה

העונה השנייה של התכנית פולישוק מתארת את מעלליו של השר פולישוק ומתמקדת בעיקר בהתמודדות שלו לתפקיד יושב ראש המפלגה בה הוא חבר. גם בעונה השנייה נראית נוכחות ברורה של הדמויות הצמודות לדמות פולישוק שהן יועצת התקשורת של השר וראש לשכתו הנאמנה. בעונה השנייה של פולישוק נוספות מספר דמויות מפתח אשר הופכות את העלילה למורכבת ומשעשעת כמו אשתו של פולישוק המגולמת על ידי אשת האופנה פנינה טורנה והיועצת המשפטית צילי פלדמסר המגולמת על ידי דורית לב ארי.

פולישוק – הכרזה על העונה השנייה

האופן בה בחרה הזכיינית קשת להציג את תחילת השידורים של העונה השנייה של התכנית פולישוק הייתה מקורית ובולטת במיוחד בנוף התכניות הישראלית. את ההכרזה על העונה השנייה הוציאה קשת כהודעה לעיתונות בה היא מכריזה על התמודדות נוספת של השר לקדנציה שניה. ההשלכה של פרומו לעונה השנייה על טכניקות תקשורתיות המזוהות עם הפוליטיקה הישראלית הביאה לסדרה התעניינות רבה מצד הצופים הוותיקים והחדשים אשר ציפו בקוצר רוח לפתיחתה של העונה השנייה.

פולישוק – הרכב השחקנים

התכנית פולישוק מורכבת מצוות שחקנים מן השורה הראשונה בעולם הטלוויזיה והתיאטרון. בין השחקנים הבולטים ניתן למצוא את ששון גבאי המגלם את רובי פולישוק בתפקיד הראשי, אמנון דנקנר המגלם את חומי שליט, שר המשפטים, השחקן חיים אבוטבול המגלם את "קוזו" אביטל, יועצו של שר המשפטים, השחקנית חנה אזולאי הספרי המגלמת את סולי ברזל מנהלת הלשכה של פולישוק, השחקנית שירי גדני המגלמת את תקומה שהרבני, יועצת התקשורת של פולישוק, אשת האופנה, פנינה טורנה המגלמת את אשתו של פולישוק ועוד שחקנים נוספים.

פולישוק – זמן השידור

התכנית פולישוק משודרת בשעות רצועת הפריים טיים של ערוץ 2 במסגרת שידורי הזכיינית רשת. רצועת הפריים טיים היא הרצועה המגדירה את אפקטיביות הפרסום הגבוהה ביותר הודות לשעות השידור ולקהל הצופים הרב. שעות רצועת הפריים טיים מתחילות בשעה שמונה בערב עם מהדורת החדשות המרכזית ומסתיימות בשעה אחת עשרה בלילה. במהלך רצועת הפריים טיים משודרים התכנים הפופולאריים ביותר והתכניות האיכותיות והנצפות ביותר. מידרוג התכניות ברצועה הוא גבוה במיוחד ורבות מהתכניות המשודרות במהלך רצועת הפריים טיים הן תכניות פופולאריות וזוכות פרסים רבים.

פולישוק – אתר הסדרה

אתר הסדרה פולישוק הנמצא באתר מאקו מעניק לגולשים את היכולת לצפות בפרקים ששודרו ובנוסף מעניק לסדרה נופח אמתי ככל הניתן. גולשים באתר יכולים לצפות בכתבות אודות המועמד פולישוק ולצפות במסע הבחירות שלו לתפקיד. בנוסף, מאפשר האתר הצצה אל תכנים מיוחדים של התכנית ומעניק לגולשים את האפשרות להגיב לתכנים ששודרו בתכנית ולתכנים באתר באמצעות ממשק תגובות וטוקבקים. כתובת אתר התכנית: http://www.mako.co.il/tv-polishuk

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום