TwitterRssFacebook
-->

פרסום בתכנית עניין של זמן

קטגוריה:

פרסום בתכנית עניין של זמן

כיום קשה יותר למצוא סדרות מקור מז'אנר הדרמה בישראל ולכן כאשר הן עולות לאוויר הן מיוחדות, ומפתיעות את קהל הצופים אשר כבר רגיל לצפות בתוכניות ריאליטי. "עניין של זמן" הינה תכנית מז'אנר הדרמה בישראל השודרה בסוף רצועת הפריים טיים בערוץ 2 של הזכיינית רשת, התוכנית עלתה לאוויר ביולי 2012. התוכנית זכתה לפופולאריות רבה בקרב קהל הצופים בני ה20 פלוס אשר גדלו על תוכנית הטלוויזיה הנוסטלגית ולכן, חיכו בכיליון עיניים לראות את הגיבורים שכל כך אהבו שוב על מסך הטלוויזיה.

"עניין של זמן" – אפשרויות פרסום

כמו בשאר התוכניות של ערוץ 2 גם בתוכנית "עניין של זמן" ישנו שילוב של פרסומים במהלך השידורים. למפרסמים ישנם יתרונות רבים בפרסום בזמם שידורי התוכניות ברצועת הפריים טיים, כך הם זוכים לקהל יעד רחב ומגוון יתרון נוסף הוא אחוזי הרייטינג הגובים לה זוכה רצועה זו וכך המפרסמים זוכים למיתוג גבוה של מוצריהם. שלשות הפרסומים המקובלים ביותר הם תשדירי פרסומת, חסויות ותוכן שיווקי. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות ולכן כל מפרסם בוחר על פי צרכיו האישיים את הפורמט המתאים לו ביותר בגודל ובכמות המתאימים לו ביותר.

פורמט תשדירי הפרסומות שהוא המוכר ביותר הינו סרטוני וידאו המשודרים בעת הפסקת הפרסומות המרוכזת – בה מופעים מגוון פרסומות של מגוון מפרסמים. הפורמט הנוסף הוא החסויות אשר בדרך כלל מוצגות כבאנרים ככתוביות עם קריינות או בסוף הפסקת הפרסומות. הפורמט האחרון הינו התוכן השיווקי אשר משולב בתוכנית עצמה או כבאנר עליון על מסך התוכנית בעת השידור.

"עניין של זמן"- קהל היעד

התוכנית "עניין של זמן" משודרת ברצועת הפריים טיים של ערוץ 2 כך שקהל היעד של התוכנית הינו מגוון ורחב מכל שכבות האוכלוסייה הכולל נשים, גברים במגוון גילאים אך פחות לילדים עקב השעה המאוחרת שהתוכנית משודרת. הקהל היותר ממוקד ומרכזי של התוכנית הינו הצופים אשר גדלו על תוכנית הטלוויזיה הנוסטלגית ששודרה בטלוויזיה החינוכית כיום, בני ה18-35.

"עניין של זמן" – התוכנית

התוכנית "עניין של זמן" של הזכיינית רשת הינה תכנית המשך לסדרת הטלוויזיה המצליחה "עניין של זמן" ששודרה בטלוויזיה החינוכית החל משנת 1992. התוכנית עניין של זמן הייתה הצלחה מסחררת וליוותה דורות של מתבגרים. התוכנית עוסקת במגוון נושאים כגון אהבה, אכזבה, סמים, יחסי הורים – ילדים, הריונות לא רצויים, אלימות וכו' – נושאים שלא מפסיקים להיות אקטואליים ורלוונטיים לבני נוער בכל השנים.

הסדרה במתכונתה החדשה, עוסקת בחייהם הבוגרים של גיבורי סדרת הטלוויזיה המיתולוגית משנות התשעים ועוקבת אחר השינויים, ההתפתחויות, האהבות, האכזבות והמשברים שאותם חווים בוגרי התיכון שכיום כבר בני כארבעים. עלייתה של הסדרה הייתה מפתיעה והחזירה נשכחות בקרב הצופים בני ה20 פלוס.
את שיר הנושא לסדרה אשר נקרא באותו השם והפך לנכס צאן ברזל במוסיקה הישראלית כתב אהוד מנור, ביצע גידי גוב והלחין רמי קליינשטיין. השיר המשיך להיות שיר הנושא גם בסדרה החדשה שעלתה ברוץ 2 בשנת 2012.

"עניין של זמן" – 1992

הסדרה המיתולוגית התמקדה בחייהן של תלמידי כיתה יא' ואילך (במהלך הסדרה) בתיכון בתל אביב. הסדרה הציגה את מעלליהם ובעיותיהם של בני גיל ההתבגרות – האהבות, האכזבות, לימודים, גיוס לצה"ל ובעיות חברתיות שונות. הסדרה הפכה במהרה למוצלחת מאוד ושודרה במשך שנים לאחר עלייתה, בשידורים חוזרים. סדרה זו שימשה מקפצה לעולם המשחק והטלוויזיה לשחקנים וזמרים וביניהם אביב גפן, דנה ברגר, שרון חזיז, אורי גוטליב, אורי בנאי, שי קפון, איילת זורר, גלית גיאת, ליאור כלפון ועוד רבים וטובים.

"עניין של זמן" – 2012

סדרת ההמשך לתוכנית הטלוויזיה המצליחה – "עניין של זמן". הסדרה המתחדשת מתמקדת בחייהן של כוכבי הסדרה בשנות הארבעים לחייהם. גיבורי הסדרה זוכים לחדש את קשריהם עם חבריהם מהתיכון בעקבות פגישת מחזור שאירגן וייצמן אשר חזר לאחר שנים מהולנד. בסדרה ממשיכים לככב חלק מגיבוריה המיתולוגים כמו דנה ברגר, אסתי ירושלמי, שי קפון, שרון חזיז, משה בן בסט ועוד. בנוסף לאלה, התווספו לקאסט מספר שחקנים נוספים כמו יואב צפיר, מרינה מקסימיליאן בלומין, יוליה פלוטקין ועוד.

"עניין של זמן" – זמני שידור

התוכנית עניין של זמן משודרת בסוף רצועת השידור המבוקשת ביותר – רצועת הפריים טיים של הזכיינית רשת. רצועה זו היא מהמבוקשות ביותר על ידי המפרסמים עקב אחוזי הרייטינג הגבוהים שאליהם היא מגיעה וכך מצליחה להגיע לקהל צופים רחב ככל האפשר בטלוויזיה. רצועה זו מתחילה מהשעה שמונה בערב החל ממהודרת החדשות המרכזית של ערוץ 2 ונמשכת עד אחד עשרה בלילה. קהל הצופים בשעות אלו הוא מגוון מאוד ובמגוון גילאים.

"עניין של זמן" – אתר התוכנית

לתוכנית "עניין של זמן" ישנו אתר פרטי אשר אותו מפעילה הזכיינית רשת. באתר אפשר למצוא את הפרקים המלאים ששודרו, פרקי התוכנית ששודרה בטלוויזיה החינוכית ותקצירים על דמויות הסדרה. מתוך האתר ישנו קישור לדף הפייסבוק של התוכנית – שם אפשר להתעדכן, לדבר, לשתף ולדבר עם שאר האנשים שגדלו ואהבו את התוכנית. האתר הרשמי של הסדרה עניין של זמן: http://reshet.tv/Shows/Inyan_shel_zman/

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום