TwitterRssFacebook
-->

פרסום בתוכנית מעצבים באהבה

קטגוריה: ,

פרסום בתוכנית מעצבים באהבה

מעצבים באהבה הינה תוכנית אירוח המשודרת ברצועת הלייט נייט ומכוונת את שידוריה לקהל בגילאים 20 ומעלה. התוכנית, אשר מנחה אותה ליאת תימור, עוסקת במגוון נושאים כמו ילדים, זוגיות, משפחה, אופנה, עיצוב הבית ועוד.

מעצבים באהבה – אפשרויות פרסום

כמו כל תכנית בערוץ 2, גם התכנית מעצבים באהבה מאפשרת שילוב של פרסומים במהלך התכנית. למפרסמים האפשרות לבחור באחד משלושה פורמטים לפרסום בהתאם לתקציב, למטרות הפרסום וליעדים של הקמפיין הפרסומי. את השילוב של הפרסומות ניתן לבצע בהפסקות פרסומות מרוכזות בהלך התכנית או כפינות ייעודיות בתכנית על ידי אנשי מקצוע בתחום.

מעצבים באהבה – פורמטים לפרסום

בתכנית מעצבים באהבה ניתן לעשות שימוש באחד מהפורמטים לפרסום הנהוגים בערוץ 2. הפורמט הראשון שהוא פורמט תשדירי הפרסומת הוא הפורמט המוכר ביותר בו משודרים סרטוני פרסומות בצורה של וידאו. סרטוני הפרסומות יכולים להיות משולבים במהלך התכנית או בתחילת ובסופה בהפסקת פרסומות מרוכזת. הפורמט של הפסקת פרסומות מרוכזת הוא מוכר ומרבית המפרסמים בוחרים לעשות בו שימוש.

הפורמט השני שנפוץ לעשות בו שימוש הוא הפורמט של החסויות. המשמעות של פורמט זה היא הצגת החסויות באמצעות קריינות ובאמצעות כתוביות על המסך המפיעות בזמן התכנית. צורה נוספת שתל הגשת חסויות המתאימה במיוחד לתכניות אירוח כמו התכנית מעצבים באהבה היא הענקת פרס לצופים בחסות המפרסם.

הפורמט השלישי שמקובל לעשות בו שימוש הוא פורמט התכנים השיווקיים. פורמט זה מתאים במיוחד לתכניות כמו התכנית מעצבים באהבה. התוכן השיווקי יכול להופיע כפינה ייעודית במהלך התכנית בה מציגים בעלי המקצוע או אנשים מטעם המפרסם את המוצרים או השירותים של המפרסם. בנוסף, תוכן שיווקי יכול להופיע ככתוביות או כבאנר עליון על גבי המסך במהלך התכנית.

מעצבים באהבה – על רצועת הלייט נייט

התכנית מעצבים באהבה משודרת במסגרת רצועת הלייט נייט. רצועת הלייט נייט היא הרצועה המשדרת החל מחצות ועד לשעה שבע בבוקר. רצועה זו מאוחר בלילה פונה לרוב לקהל יעד מאוד ספציפי אשר צופה בתכניות בשעות המאוחרות ומהווה המקום למפרסמים לעשות שימוש בפרסומים של אחד הפורמטים תוך חיסכון בתקציב ובעלות הפרסום.

קהל היעד

התוכן העשיר של התכנית פונה למגוון רחב של קהלי יעד מכל התחומים. חלק ניכר מקהל היעד של התכנית מעצבים באהבה ותכניות לייף סטייל באופן כללי הוא קבוצת הנשים.

אחד מהז'אנרים המודרניים של תכניות האירוח השונות הוא הז'אנר של תכניות הלייף סטייל. התכנים של התכניות והפינות המוגשות בו מביאים את התכניות להיות 'ונצנזוס בקרב נשים וגברים המתעניינים בנושאים השונים בתכנית. תכניות הלייף סטייל בנויות לרוב ממקצוענים מתחום הלייף סטייל אשר מביאים את משנתם לאולפן ומציגים את פועליהם. בנוסף, מרבית מתכניות הלייף סטייל מעניקות טיפים יעיל לצופים לשיפור חייהם מכל התחומים החל מהתחום הזוגי ועד לתחום המשפחתי.

על ערוץ 2

ערוץ 2 הוא אחד הערוצים הנצפים ביותר בטלוויזיה הישראלית. הערוץ מחולק לשתי זכייניות, רשת וקשת אשר משדרות את התכניות ברוטציה של ימי שידור במהלך השבוע. שתי הזכייניות משדרות בשעות המוגדרות בתוך רצועות פרסום לטובת המפרסמים המעוניינים לשלב פרסומות במהלך שידורי הערוץ ומגדירות את אפקטיביות הפרסום בשעות השונות בהתאם לפרמטרים כמו רייטינג, שעות השידור והביקוש להן, רמת הקשב של הצופים בבית ועוד.

מעצבים באהבה – על התכנית

התכנית מעצבים באהבה היא אחת מתכניות הלייף סטייל המתקדמות של הערוץ. התכנית, בהנחייתה של המנחה ליאת תימור מתמקדת בנושאים כמו זוגיות, משפחה, גידול ילדים, קריירה, נושאים כלכליים, כלכלת המשפחה, ספרים, תרבות ופנאי, אופנה וסטייל, בישול, אוכל וקולינריה, צרכנות על כל היבטיה, יופי וטיפוח ועוד נושאים שונים מכל תחומי החיים. התכנית עשירה בתכנים ובכל תכנית מארחת ליאת תימור אנשי מקצוע מתחומים שונים בעולם הלייף סטייל.

אתר התכנית: http://reshet.tv/Shows/Meatzvim_video/

מעצבים באהבה – על המנחה

מנחת מעצבים באהבה ליאת תימור היא אשת תקשורת ועיתונאית מוכרת. בין תפקידיה השונים עבדה כרכזת כתבים וכמפיקה בעיתון "חדשות", בהמשך שימשה עורכת המוסף סגנון של העיתון מעריב ובעלת טור אישי במוסף. בהמשך הקימה ליאת תמור הוצאה לאור המוציאה מדריך שנתי מתחום סגנון החיים הממליץ על בתי עסק בתחום ומציג חידושים בעולם סגנון החיים.

 את עולם הטלוויזיה התחילה ליאת תימור כמנחה של התכנית "עבודת בית" ובהמשך חברה לפרופסור רפי קרסו אשר יחד הגישו את תכנית הבוקר "המדריך" בנושאי בריאות וסגנון חיים. במקביל ערכה ליאת תימור תכניות טלוויזיה שונות. את התכנית מעצבים באהבה החלה ליאת לימור להנחות בשנת 2010 במקביל לעשייה נוספת בעולם הטלוויזיה והעתונאות.

 

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום