TwitterRssFacebook
-->

פרסום במהדורה מרכזית

קטגוריה:

פרסום במהדורה מרכזית

אחת התכניות המרכזיות של ערוץ 2 היא התכנית המגישה את מהדורת החדשות המרכזית, מהדורה מרכזית. התכנית היא הנצפית ביותר בערוץ 2 ובטלוויזיה הישראלית עוסקת בתכנים אקטואליים וחדשותיים ומביאה את החדשות וסיכומי האירועים של היום. התכנית מהדורה מרכזית היא התכנית הוותיקה ביותר אשר מגישה השתנו עם הזמן וצוות הכתבים המרכיב את האולפן נחשב למומחה בתחומי התקשורת והעיתונאות השונים.

מהדורה מרכזית – יתרונות הפרסום

שידורי מהדורה מרכזית כמו כל התכניות בערוץ 2 כוללים הפסקות לפרסומות ושילוב של פרסומות במלך התכנית ובין התכניות. שידור של פרסומות במהלך שידורי מהדורה מרכזית היא בעלת יתרונות רבים וגדולים למפרסם ובראשם החשיפה הרחבה במיוחד לקהל צופים מגוון. הודות לשידור המהדורה בזמני רצועת הפריים טיים של ערוץ 2, אחוזי הרייטינג והקשב של מאות אלפי בית אב מהווים כוח צרכני גדול וכמובן יתרון למפרסמים המשלבים פרסומות במהלך שידורי התכנית.

מהדורה מרכזית – פורמטים לפרסום

שילוב של פרסומות בשידורי מהדורה מרכזית כוללים שלושה פורמטים שונים לפרסומות שאותם יכול לבחור המפרסם. הפורמט המוכר ביותר הוא פורמט תשדירי הפרסומת. פורמט זה הוא למעשה סרטוני פרסומת קצרים באורך של עד כדקה המשודרים במסגרת הפסקת פרסומת מרוכזת. כמות הפסקות הפרסומות ואורכן תלוי באורך התכנית מהדורה מרכזית והמבנה שלה. היתרון של פרסום באמצעות תשדירי פרסומת הוא עצום וללא מתחרים מאחר והוא מאפשר להעביר את המסר הפרסומי לאוכלוסיית קהל יעד רלוונטי בצורה הטובה והברורה ביותר.

פורמט נוסף שמוכר לעשות בו שימוש לצורך פרסום במהלך שידורי מהדורה מרכזית הוא פורמט החסויות. חסויות יכולות להיות בצורה של קריינות או קריינות מלווה בכתוביות או תמונה ומשודרת באורך של כשש שניות. את החסויות מקובל לשלב לפני הגשת התחזית שאז המפרסם נותן את חסותו לשידור התחזית.

הפורמט השלישי שמוכר לפרסום בערוץ 2 הוא פורמט התוכן השיווקי. פורמט זה יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות כתוביות המופיעות על גבי המסך או באנר עליון שמופיע על המסך הפורמט של התוכן השיווקי מוכר במיוחד בתכניות אירוח בהן מיועדת פינה ייחודית לתוכן שיווקי על ידי אנשי מצקוע מטעם המפרסמים המגיעים לתכנית ומשתתפים בפינה המהווה חלק מן התכנית.

לסיכום, פרסום במהלך מהדורה מרכזית הוא הפרסום האפקטיבי ביותר אשר מעניק למפרסמים יתרונות רבים של חשיפה רחבה לקהל יעד מגוון מכל שכבות האוכלוסייה ומכל הערים בארץ.

מהדורה מרכזית – קהל יעד

התכנית מהדורה מרכזית פונה אל קהל יעד של האוכלוסייה בגילאים הבוגרים מכל השכבות בארץ. התכנים של התכנית העוסקים באקטואליה, פוליטיקה, ביטחון וחדשות באופן כללי נוגעים לחיים של כל אזרחי המדינה ולכן מרבית בתי האב בישראל צופים בתכנית במהלך השידורים שלה. קהל היעד הצופה בתכנית הוא קהל צופים משכבות סוציואקונומיות נמוכות ומעלה וכולל מגוון רחב של אנשים מכל תחומי החיים והעיסוקים.

מהדורה מרכזית – תכנים עיקריים

בתכנית מהדורה מרכזית מוגשים תכנים חדשותיים מהארץ ומהעולם. המהדורה המרכזית מגישה את כל החדשות העדכניות על אירועי היום מהארץ ומהעולם. הגשת החדשות מבוצעת בפורמטים שונים ובהם קליפים של סיכומי אירועים, מבזקונים של כתבים, הגשה של המגישים הראשיים ועוד. מבנה התכנית מציג את החדשות הקשות בתחילת המהדורה ואת החדשות הקלות יותר לקראת סופה.

 בין התכנים המרכיבים את מהדורת החדשות מהדורה מרכזית הם נושאים חדשותיים שעל סדר היום בתחומי הביטחון, הכלכלה, החינוך הבריאות, התרבות והספורט מנקודת מבט אובייקטיבית המוגשת על ידי הכתבים מהאולפן ומהשטח. חלק מן הכתבות משודרות מן השטח בצילום מוקדם ומלוות בקריינות וכתוביות של אנשי מקצוע מתחום העיתונות וחלק מוגשות באולפן באמצעות ראיון של אנשי מקצוע מעולמות התוכן של הכתבה וכן הכתבים המקצועיים של אולפן המהדורה המרכזית. סיום מהדורה מרכזית הוא בחתימה של תחזית מזג האוויר המוגשת על ידי חזאים קבועים ומתחלפים.

מהדורה מרכזית – היסטוריה

התכנית מהדורה מרכזית החלה את שידוריה בשנת 1993. המהדורה הוגשה בתחילה על ידי המגיש יעקב אילון ובהמשך הצטרפה אליו המגישה מיקי חיימוביץ'. זוג המגישים של המהדורה המרכזית הפכו לדמויות מפתח בחברה הישראלית הודות לחשיבות של המהדורה המרכזית ולשיעורי הצפייה הגבוהים שלה. אחד השידורים המשמעותיים ביותר של התכנית מהדורה מרכזית ושל חברת החדשות המפיקה אותה הוא סיקור רצח רבין שבמהלכו שודר סרטון הרצח בערוץ.

מהדורה מרכזית – מגישים בולטים

התכנית מהדורה מרכזית שהתחילה בהגשתם של מיקי חיימוביץ' ויעקב אילון הוגשה על ידי מגישים נוספים ומוכרים. בשנת 2001 החליט המגיש יעקב איילון לעזור את מהדורת החדשות לטובת הגשת החדשות בערוץ 10. בעקבותיו עברה גם המגישה מיקי חיימוביץ' להגיש את החדשות של ערוץ 10. לאחר פרישתה של מיקי חיימוביץ' נבחרה המגישה יונית לוי להגיש את מהדורת החדשות המרכזית, תפקיד שבו היא משמשת עד היום.

עד ההחלטה למנות את יונית לוי לתפקיד המגישה של מהדורה מרכזית, התחלפו המגישים של התכנית ולתקופה קצרה היא הוגשה על ידי צוותים של מגישים מוכרים או על ידי איש חדשות יחיד. בין המגישים המזוהים עם התכנית מהדורה מרכזית ניתן למנות את גיא זוהר, מיקי חיימוביץ', גדי סוקניק, אושרת קוטלר, יונית לוי ודני קושמרו.

מהדורה מרכזית – תכנים בולטים

למהדורה המרכזית של ערוץ 2 מספר לא מבוטל של אירועים מכוננים אשר הפכו אותה למהדורה הנצפית והפופולארית ביותר בישראל. בין השידורים המשמעותיים ביותר ניתן למנות את שידור משדר הבחירות המיוחד בשנת 1996 אשר שודרו מתוך האולפנים החדשים של התכנית בנווה אילן. משדר מיוחד נוסף הוא המשדר שעסק בחטיפתם של שלושת חיילי צה"ל מהר דב בו הצגה גם קלטת של הנווט רון ארד בו הוא נראה לראשונה מדבר אל המצלמה. שידור זה על תכניו היה אחד השידורים שזכה לאחוזי הרייטינג הגבוהים ביותר והפך את התכנית מהדורה מרכזית לאחת התכניות הנצפות ביותר בטלוויזיה הישראלית.

מהדורה מרכזית – חברת החדשות

המהדורה המרכזית של ערוץ 2 משודרת במסגרת שידורי חברת החדשות שהיא חברת ההפקות האחראית על התוכן החדשותי והאקטואלי של החדשות בערוץ 2. חברת החדשות ממומנת על ידי זכייניות ערוץ 2, רשת וקשת ומספקת את כל התכנים החדשותיים לערוצים. מהדורה מרכזית היא אחת מתכניות הדגל של חברת החדשות הזוכה למדרוג גבוה ביותר ונחשבת לתכנית המושקעת ביותר לחדשות הקיימת בישראל.

מהדורה מרכזית – זמני השידור

שידור המהדורה המרכזית הוא בתחילתה של רצועת הפריים טיים של ערוץ 2. התכנית מהדורה מרכזית משודרת מיום ראשון ועד יום חמישי בשעה שמונה בערב ונמשכת עד שעה תלוי באורך התכנים ובמצב בארץ. התכנית מסתיימת עם תחזית מזג האוויר בהנחייתם של חזאים משירות המטאורולוגי של חברת החדשות והיא כוללת הפסקות פרסומת וחסויות במהלך התכנית, בתחילתה ובסופה.

מהדורה מרכזית – אתרי אינטרנט

מהדורת החדשות המרכזית זמינה לצפייה באמצעות אתרי האינטרנט השונים כמו אתר מאקו של קשת או אתר האינטרנט של רשת. שידור המהדורה המרכזית באמצעות אתרי האינטרנט מאפשר לגולשים מכל הארץ והעולם לצפות בתכנים של התכנית ובכתבות שהובאו לשידור במסגרתה. בנוסף, באמצעות אתר האינטרנט יכולים הגולשים להגיב ולהעלות טוקבקטים ודיונים אודות התכנים ששודרו בתכנית וכל לקחת חלק פעיל בחדשות המשודרות בארץ. דף החדשות באתר רשת: http://reshet.tv/News2/Shows/MainNewscast_video/

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום