TwitterRssFacebook
-->

פרסום בתכנית לחיות טוב

קטגוריה:

פרסום בתכנית לחיות טוב

התכנית לחיות טוב הינה אחת מתכניות הלייף סטייל והאירוח הוותיקות ובולטות של הזכיינית רשת.  תוכניות הלייף סטייל והאירוח הפכו לבולטות ביותר המכסות כמעט את כל רצועות השידור בשעות הבוקר של ערוץ 2. תכניות הלייף סטייל כוללות פינות של אנשי מקצוע מעולם האופנה והעיצוב ובנוסף משלבות פינות ייחודיות כמו פינת בישול ומתכונים בה מכין שף מוכר מתכונים ומעניק לצופים בבית טיפים לביצוע הבישול ועוד.

לחיות טוב – אפשרויות הפרסום

התכנית לחיות טוב היא תכנית אירוח המשודרת בשעות רצועת הבוקר של רשת. לפיכך, התכנית מווה מצע למגוון רחב של פורמטים לפרסום בהם יכולים המפרסמים לעשות שימוש. הודות לקהל הצופים של רצועת הבוקר יכולים המפרסמים לבחור את הפילוח של קהל היעד הצופה בתכנית ולייעד אל הקהל הרלוונטי ביותר את הפרסומות המשודרות במהלך התכנית. שידור של פרסומים במהלך התכנית יכול להיות במסגרת הפורמטים הבאים: תשדירי פרסומות, חסויות או תוכן שיווקי.

לחיות טוב – תשדירי פרסומות

אחד מהפורמטים המקובלים ביותר בערוץ 2 הוא פורמט תשדירי הפרסומות. פורמט זה מקובל לשימוש בכל אחת מן התכניות המשודרות בערוץ ותמחיריו נקבעים בהתאם לרצועת השידור של התכנית ולאורך התשדיר. תשדירי הפרסומת הם סרטוני וידאו באורך של בין כמה שניות ועד לדקה ומשודרים באופן מרוכז במסגרת הפסקת פרסומות מרוכזת במהלך התכנית. שידור תשדירי הפרסומת יכול להיות מספר פעמים במהלך תכנית אחת המשלבת הפסקת פרסומות במהלך התכנית, לפני או אחריה.

לחיות טוב – פרסום באמצעות חסויות

הפורמט השני המקובל לשימוש במסגרת תכניות ערוץ 2 הוא פורמט החסויות. פורמט זה הוא תשדיר של קריינות או כתוביות או קריינות מלווה בכתוביות או תמונה המופיע לכמה שניות (לרוב באורך של כשש שניות) במהלך התכנית. צורה נוספת של פרסום באמצעות חסויות היא בהענקת פרס של המפרסם לצופים בבית. שילוב של חסויות במהלך התכנית לחיות טוב יכול להיות הן במהלך התכנית והן בסיומה של הפסקת הפרסומות המרוכזת.

לחיות טוב – פרסום באמצעות תוכן שיווקי

פרסום בצורה של תוכן שיווקי מקובלת מאוד לתכניות אירוח ולכן מתאימה במיוחד לשידור במהלך תכנית אירוח כמו לחיות טוב. המשמעות של התוכן השיווקי היא שילוב של תכנים שיווקיים במהלך התכנית על ידי באנר עליון המופיע על המסך או כתוביות. בנוסף, שילוב נפוץ במיוחד של תוכן שיווקי במהלך התכנית הוא באמצעות פינה ייעודית של המפרסם במהלך התכנית וכחלק ממנה בה מוצגים מפרסמים שונים (כמו פינת האופנה והאקססורי של התכנית בה מציגות סטייליסטיות פרטים אופנתיים שונים) ועוד.

לחיות טוב – יתרונות הפרסום

פרסום בטלוויזיה באופן כללי מהווה יתרונות גדולים ורבים למפרסמים. פרסום באמצעות פורמט כמו תשדירי פרסומת העושים שימוש בווידאו מעניק למותג את היוקרה והופך את הפרסום לאפקטיבי במיוחד. בנוסף, פרסום בתכנית כמו לחיות טוב מאפשר למפרסמים לפלח את קהל היעד אליו הם פונים בפרסום ולייעד את הפרסום לקהל היעד הספציפי הצופה בתכנית.

יתרון בולט נוסף הוא ביצירת עניין של קהל הצופים בפרסום על ידי שימוש בתוכן שיווקי ובפינות ייעודיות המהוות חלק מן התכנית ומציגות את המפרסם בצורה רלוונטית לתכנית. שימוש בכל אחד מן הפורמטים המקובלים לפרסום בערוץ 2 מהווה יתרונות גדולים למפרסמים והופך את הקמפיין שפרסומי הכללי לאפקטיבי ויעיל.

לסיכום, התכנית לחיות טוב היא אחת מתכניות הסטייל והאופנה המוכרות במסגרת שידורי רשת של ערוץ 2. התכנית מארחת אנשי מקצוע רבים מתחום האופנה והסטיילינג בפינות שונות. קהל היעד של התכנית הוא לרוב נשים ואימהות וכן מבוגרים אשר צופים בטלוויזיה במהלך שעות הבוקר. מפרסמים המעוניינים לשלב פרסומים במהלך התכנית יכולים לבחור באחד משלושה פורמטים לפרסום המקובלים בערוץ 2 ולשלב פרסומות במהלך התכנית וכחלק ממנה. שילוב של פרסומות בתכנית מהווה יתרון גדול למפרסמים המעוניינים מצד אחד ליהנות מתמחור הפרסום הנמוך יחסית לשעות רצועת הבוקר ומצד שני לפנות אל קהל היעד הספציפי של התכנית.

לחיות טוב – על התכנית

התכנית לחיות טוב היא תכנית מז'אנר הלייף סטייל והאופנה המשלבת בין מגוון רחב של תכנית ונושאים הקשורים לתרבות ולפנאי. התכנית כיום בהנחייתן של סופי צדקה וענת הראל משודרת בשעות הבוקר של שידוריי רשת בטלוויזיה ומהווה את אחת מתכניות הבוקר הפופולאריות בערוץ. בעברה של התכנית היא הונחתה על ידי מגישים שונים ביניהם המגיש קובי מחט, המגישה אפרת אנזל ואשת הבידור קארין מגריזו.

לחיות טוב – פינות ותכנים

התכנית לחיות טוב מביאה את התכנים העדכניים ביותר מעולם הבידור, הסטייל האופנה והקולינריה. בכל תכנית מתארחים בתכנית אנשי בידור, אנשי אופנה, בעלי מקצוע מתחומים שונים ועוד המציגים את החדשות והעדכונים האחרונים בעולמות הסטייל והפנאי.

בין הפינות והתכנים שהופיעו בתכנית ניתן למצוא בין היתר כתבות סקירה של אופנת האקססוריז לחורף המוגשות על ידי הסטייליסטית סנדרה ריגלר, סקירת אופנה הקיץ לפי הטרנדים האחרונים המוגשת על ידי הידוענית מארי קרמר, סקירה אודות המחזמר "סינדרלה" למופעי חנוכה הקרובים על ידי הבדרנית חנה לסלאו, המדריך השלם לרכישת יהלומים, טיפים לחיסכון בחשמל לבית, חדשות בטלווזיה, סקירה על האופנות האחרונות לחורף הקרוב, שיחה אודות פסטיבל שירי הילדים הסוקרת את התכנים בפסטיבל,

את האומנים ואת המבנה שלו, ראיון מיוחד עם איש הבידור והטלוויזיה משה פרסטר, עצות וטיפים על חימום הבית בחורף הקרוב, שיחה אודות קוסמטיקה יוקרתית הכוללת את היתרונות של השימוש התכשירים היקרים כולל הצגה של המוצרים החדשים בתחום ועוד תכנים עדכניים ומעניינים.

לחיות טוב – פינת הבישול

מרבית תכניות האירוח והלייף סטייל בישראל כוללות פינות ייעודיות העוסקות בבישול וקולינריה. כמו במרבית מתכניות הלייף סטייל, גם התכנית לחיות טוב כוללת פינת בישול בה שפים מתחומים שונים מבשלים במהלך התכנית מתכונים מיוחדים ומעניקים לצופים טיפים ועצות לבישול אוכל איכותי. פינת הבישול כוללת בישול לפי נושאים והצופים יכולים ליהנות ממגוון רחב של רעיונות לבישול ומתכונים מיוחדים. דוגמאות לנושאים בפינת הבישול הם מאכלי עדות, מתכונים לכל אירוע, מתכונים של מאכלים מן העולם ועוד.

לחיות טוב – זמני השידור

התכנית לחיות טוב משודרת בשעות רצועת הבוקר של זכיינית ערוץ 2 ברשת. התכנית משודרת החל מהשעה תשעה בבוקר בימים רביעי וחמישי. רצועת הבוקר של רשת מן ההיבט הפרסומי היא הרצועה בה צופה קהל יעד מפולח יחסית ולכן מרבית התכנים המשודרים במהלך רצועת הבוקר פונים אל קהלים המורכבים מנשים, אימהות ומבוגרים. התכנית לחיות טוב המהווה תכנית סטייל ואירוח היא התכנית המתאימה לקהל היעד הצופה במהלך שידורי רצועת הבוקר של רשת.

לחיות טוב – אתר התכנית

כמו לכל תכניות רשת, גם לתכנית לחיות טוב, אתר המאפשר לגולשים לצפות בקטעים נבחרים מן התכנית וליהנות משידורים חוזרים של תכניות שלמות. האתר מקיים ממפה את התכנים שלה תכנית על פי נושאים והגולשים באתר יכולים לצפות בתכנים תחת הקטגוריות התכנים החדשים, הקטעים הכי נצפים, קטעי אופנה וסטיילינג ששודרו בתכניות, מתכונים שהוגשו בפינת הבישול של התכנית, קטגוריית מאכלי עדות ומאכלים מיוחדים,

קטגוריית מתכון לכל אירוע וקטגוריית מתכוני השף של התכנית. בנוסף, יכולים הגולשים לקחת חלק פעיל באמצעות פורום התכנית הזמין באתר האינטרנט ולהגיב באמצעות טוקבקים, דיונים, שאילת שאלות בכל הנושאים העולים במהלך התכנית ובכל התכנים ששודרו בערוץ 2 ו/או מופיעים באתר התכנית. כתובת האתר: http://reshet.tv/Shows/Lihiot_tov/

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום