TwitterRssFacebook
-->

פרסום בתכנית החיים על פי אודטה

קטגוריה:

פרסום בתכנית החיים על פי אודטה

"החיים על פי אודטה" היא תכנית אירוח ולייף סטייל המביאה אל המסך מיטב של אנשי מקצוע מתחום הלייף סטייל, האופנה, הבישול, התרבות והפנאי. במסגרת התכנית, המנחה אודטה שוורץ מארחת את האורחים ודנה איתם בנושאים שונים ומגוונים מעולם הלייף סטייל. ערוץ 2 הוא אחד הערוצים הנצפים ביותר בטלוויזיה וכערוץ נצפה הוא מכיל תכנים מגוונים לכל המשפחה ובכל השעות. הערוץ מספק לצופיו מגוון תכנים מכל תחומי החיים בשעות שונות וכולל את התכניות הפופולאריות ביותר. בין התכנית בערוץ ניתן למצוא תכניות דרמה וקומדיה, תכניות ריאליטי, תכניות אירוח, תכניות לייף סטייל ותכניות מז'אנרים שונים. קהל הצופים אשר צופה בערוץ הוא קהל מגוון מכל שכבות האוכלוסייה, המגדרים, הגילאים והמצב הסוציו אקונומי.

"החיים על פי אודטה"– אפשרויות פרסום

התכנית "החיים על פי אודטה" כמו כל תכנית המשודרת בערוץ 2 מאפשרת שילוב של פרסומות במהלך התכנית בפורמטים שונים. מפרסמים הבוחרים לעשות שימוש בזמן המסך של התכנית אודטה נהנים מפניה לקהל יעד הומוגני פחות או יותר ומהרכב התכנית עצמה. הפורמט המקובל ביותר לפרסום בתכנית "החיים על פי אודטה" ופרסום בתכניות נוספות הוא פרסום באמצעות תשדירי פרסומת שהם סרטוני וידאו קצרים אשר מציגים את המפרסם ומשודרים במהלך הפסקת פרסומות מרוכזת ויזומה.

פורמט נוסף שמשרת היטב את המפרסמים במהלך התכנית "החיים על פי אודטה" הוא הפורמט של התוכן השיווקי שמקובל מאוד לעשות בו שימוש בתכנית אירוח. פורמט התוכן השיווקי יכול להיות כפינה ייעודית בתכנית בה מארחת אודטה את אנשי המקצוע מטעם המפרסם אשר מציגים את המוצרים והשירותים של המפרסם תוך כדי דיון בפינה. דרך נוספת לעשות שימוש בתוכן שיווקי היא על ידי הצגת באנרים או כתוביות על גבי המסך במהלך התכנית, לפני או אחריה.

הפורמט השלישי והמקובל הוא הפורמט של החסויות. פורמט זה משמעותו מתן חסות של המפרסם והוא יכול להיות משולב כקטע קריינות מלווה בתמונה או כתוביות או במתן פרסים לקהל המשתתף בתכנית.

פרסום במהלך התכנית "החיים על פי אודטה" של מוצרים ושירותים מתחום הלייף סטייל וסגנון החיים יכול להיות אפקטיבי ורלוונטי במיוחד לקהל הצופים בתכנית.

"החיים על פי אודטה"– קהל היעד

קהל היעד של זכיינית רשת בכלל ושל התכנית "החיים על פי אודטה" באופן ספציפי הוא קהל יעד מגוון. מרבית קהלי היעד נחלקים לרצועות השידור השונות כך שבשעות הפריים טיים למשל צופה בתכניות המשודרות במהלך הרצועה קהל יעד המורכב משכבות האוכלוסייה מהמעמד הסוציו אקונומי הנמוך ומעלה ומורכב הן מנשים, גברים וילדים ואילו בשעות רצועת השידור בשעות הקצה שהן הבוקר והערב הקהל מורכב מקהל ספציפי יותר כמו אימהות ונשים, מבוגרים או ילדים.

קהל היעד של התכנית "החיים על פי אודטה" מורכב מקהל נאמן המלווה את אודטה במהלך התכניות שעשתה בעבר ומתעניין בתכנים שהיא מביאה הן לטלוויזיה והן לעיתונות. מרבית ההרכב של קהל היעד הוא נשים, אימהות ואנשים מבוגרים אשר מתעניינים בתכנים שהיא מביאה לתכנית ובהרכב של התכנית את המקום המתאים והמעניין להם. בנוסף, רצועת השידור שבה משודרת התכנית שהיא רצועת האוף פריים טיים וסמי פריים טיים פונה אל קהל ספציפי יותר.

הזכיינית רשת

הזכיינית רשת היא אחת הזכייניות של ערוץ 2 המשדרת בימים רביעי, חמישי, שישי ושבת. הזכיינית רשת משלבת פרסומות במהלך התכניות שלה משדרת ברצועות שידור אשר קובעות את הרייטינג, רמת הקשב של הצופים וקהל היעד של הצופים בתכניות. תכניות המשודרות ברשת זוכות לתגובות טובות ולאחוזי רייטינג גבוהים הודות לפופולאריות של הזכיינית בקרב קהל רחב ומגוון. אחת מהתכניות הבולטות של הזכיינית היא תכנית הלייף סטייל של כוהנת הלייף סטייל והטיפים, אודטה, התכנית "החיים על פי אודטה".

"החיים על פי אודטה"– על התכנית

התכנית כוללת פינת בישול עם שפית קבועה שהיא השפית שי לי ליפא המוכרת בעולם הבישול הביתי המביאה מתכונים ותפריטים ומעניקה רעיונות וטיפים לבישול מוצלח. התכנית כוללת פינות של טיפים והמלצות לציבור הרחב בנושאי ניהול הבית, הקריירה והזוגיות המובאים הן על ידי אנשי המקצוע בתכנית והן על ידי המנחה אודטה שוורץ עצמה.

אתר התכנית: http://reshet.tv/Shows/Odetta/

"החיים על פי אודטה"– על המנחה

מנחת התכנית, החיים על פי אודטה, אודטה שוורץ היא אשת תקשורת ועיתונאית ותיקה. את תחילת דרכה העיתונאית החל ככותבת טור במוסף שבעה ימים של העיתון ידיעות אחרונות ולאחריו עברה לכתוב טור דומה בקונספט שלו בעיתון מעריב במסגרת המוסף "סופשבוע". הסגנון העיקרי של הטור ופועלה העיתונאי של אודטה הוא המלצות וטיפים בנושאי פנאי וניהול סגנון חיים כמו בישול, הורות, זוגיות, אוכל וכדומה.

במסגרת פועל העיתונאית ככוהנת טיפים בנושאי סגנון חיים, הוציאה אודטה לאור מספר בפרים שחלקם הם כתבות מהעיתונות שכתבה. בין הספרים ניתן למצוא את "הכיופים","ספר הבישולים של לאודטה", "הפטנטים של אודטה" ועוד.

את דרכה הטלוויזיונית החלה אודטה כמגישת פינת הבוקר בתכנית "קפה טלעד" לצד פרסונות שהפיקה ושכללו המלצות שלה על מוצרים שונים. בהמשך קיבלה אודטה תכנית טלוויזיה בערוץ 10 שנקראה "אודטה". התכנית זכתה לקהל צופים רחב ומגוון ואף זכתה להצלחה רבה ולפרסי "מסך הזהב". הצלחת התכנית "אודטה" והחשיפה שלה לקהל הרחב הפך את אודטה שוורץ לכוהנת הטיפים וההמלצות בתחומים השונים ובהם תחום הלייף סטייל, הבישול וסגנון החיים.

"החיים על פי אודטה"– האורחים

אורחי התכנית "החיים על פי אודטה" המרכיבים את התכנית הם אורחים מכל תחומי החיים. בנוסף לאנשי מקצוע מעולמות הלייף סטייל, אופנה, בישול וכדומה, אודטה מארחת בתכניתה גם אומנים וסלבריטאים המגיעים לאולפן ומתראיינים בנושאים שונים על ידי אודטה. האורחים הסלבריטאים של אודטה נוהגים לענות על שאלון מהיר שנשאלים על ידי המנחה בנושאים אישיים כמו "מה אתה עושה כשמשעמם לך?", "מהו הצליל שעושה לך את זה?" ועוד.

"החיים על פי אודטה"– מבנה התכנית ותכנים

התכנית "החיים על פי אודטה" הינה תכנית אירוח המארחת אורחים מכל התחומים ובהם אנשי מקצוע מתחומי הבישול, הזוגיות, הייעוץ, המשפחה, המשפטים וכדומה וגם סלבריטאים מתחומים שונים העונים על שאלון מקוצר וקבוע. התכנית כוללת פינת בישול שאותה מעבירה השפית שי לי ליפא הנחשבת לשפית הבית ובמקביל מארחת התכנית שפים ובשלנים נוספים המביאים מתכונים ומבשלים ארוחות באולפן.

קונספט התכנית בדומה לתכניות שאותן הגישה אודטה בעבר הוא מתן טיפים והמלצות לקהל הצופים בבית. בנוסף , באמצעות דף הפייסבוק של התכנית יכולים הצופים לקחת חלק פעיל בתכנית, להעלות שאלות ותגובות ולפתוח דיונים אודות התכנים שהיו בתכניות.

"החיים על פי אודטה"– דוגמאות לנושאים שעלו בתכניות

"החיים על פי אודטה" היא כאמור תכנית סגנון החיים והלייף סטייל הגדולה ביותר. במסגרת התכנית מביאה המנחה שלל אורחים מכל תחומי החיים והעיסוקים. בין התכנים שהופיעו בתכנית ניתן למצוא דיונים כמו המלצות לבריאות הפה והחניכיים בעזרתו של רופא שיניים בכיר, טיפים לשימוש באלוורה לטיפול בגוף, רעיונות לפעילות עם הילדים, טיפים לטיפול בפלפלים חריפים תוך הימנעות מכוויות ושריפות של הידיים והעור, טיפים לתכשירים וחומרים לטיפול ומניעה של עקיצות חרקים ויתושים, טיפים והמלצות לשימור הזוגיות ופינוק האישה כבת זוג בהגשתו של ד"ר דריי, המטפל הזוגי הבכיר ועוד.

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום