TwitterRssFacebook
-->

פרסום בתכנית אל תפיל את המיליון

קטגוריה:

פרסום בתכנית אל תפיל את המיליון

שעשועוני הטלוויזיה היו מאז ומעולם חלק נכבד מהטלוויזיה הישראלית וגרסאות שונות של שעשועוני טלוויזיה הפכו לתכניות מבוקשות ופופולאריות. שעשועוני טלוויזיה רבים בישראל הם שעשועונים המוכרים מאוד בחו"ל ורכישת הזכויות של שידור השעשועון והפיכתו לישראלי הפכה לנפוצה מאוד הודות לעובדה שמדובר בשעשועון מוכר מהעולם אשר הצליח בקהל הצופים ובקרב המשתתפים. אחד השעשועונים אשר נרכשו מערוץ טלוויזיה בריטי הוא השעשועון "אל תפיל את המיליון".

"אל תפיל את המיליון" – אפשרויות פרסום

אפשרויות הפרסום של התכנית "אל תפיל את המיליון" הם רבות ומגוונות. הודות לפופולאריות של התכנית ולאחוזי הצפייה הרבים בה יכולים המפרסמים לבחור באחד מהפורמטים המקובלים לפרסום בערוץ 2 ואף לבנות תמהיל פרסומי הכולל את הפורמטים השונים יחד עם פרסום באפליקציות הסלולר של התכנית או באתר האינטרנט שלה.

בין הפורמטים המקובלים לפרסום יכולים המפרסמים לבחור פרסום באמצעות תשדירי פרסומות המשודרים במהלך הפסקת פרסומות מרוכזת במהלך התכנית, בתחילתה או בסופה ומופיעים בצורה של סרטוני וידאו קצרים המעבירים את המסר הפרסומי. צורה נוספת לפרסום במהלך התכנית הוא בפורמט החסויות שהן כתוביות מלוות בקריינות או באנרים המופיעים בראש הדף.

בנוסף, החסויות מתאימות במיוחד לתכניות מסוג שעשועונים כמו התכנית להפיל את המיליון בה מחולקים פרסים שיכולים להיות ממומנים על ידי המפרסם. פורמט פרסומי נוסף שניתן לעשות בו שימוש הוא פורמט התוכן השיווקי.

"אל תפיל את המיליון" – קהל היעד

התכנית "אל תפיל את המיליון" שודרה במהלך שעות הפריים טיים של ערוץ 2 מה שהפך אותה באופן מידי לאחת התכניות הנצפות בטלוויזיה עם קהל יעד מגוון. קהל היעד הצופה בתכנית הפריים טיים של ערוץ 2 מורכב מנשים וגברים משכבות הסוציואקונומיות ומעלה. קהל הצופים יכול במקביל לשידור בטלוויזיה לקחת חלק פעיל בתכנית מהשתתפות מהבית באמצעות אתר האינטרנט ובאמצעות אפליקציית התכנית בסלולר.

"אל תפיל את המיליון" – הקונספט

שעשועון הטלוויזיה אל תפיל את המיליון הוא שעשועון מוכר שהחל את שידוריו לראשונה בערוץ 4 בטלוויזיה הבריטית בשנת 2010. בבסיסו של ה שעשועון מתחרים  זוגות של אנשים במשחק אשר בפרס הגדול בו הוא מיליון לירות סטרלינג. ה שעשועון "אל תפיל את המיליון" הישראלי מעניק פרס בשווי מיליון שקלים לזוג הזוכה במשחק. הזכייה בפרס הגדול מוענקת למי שהימר על מיליון שקלים תוך כדי מתן מענה על שמונה שאלות. ההימור של הכסף יכול להיות גם בסכומים קטנים ובמידה ולאחר מענה על כל שמונה השאלות נשאר לזוג כסף, הם יכולים לקבלו כפרס.

"אל תפיל את המיליון" – פורמט השעשועון

בבסיסו של המשחק "אל תפיל את המיליון" מתמודדים זוג מתחרים על הפרס הגדול שהוא מיליון שקלים. הסכום של הכסף מונח לפני זוג המתחרים על השולחן כאשר באפשרותם להמר על סכומים של הכסף. בארבע השאלות הראשונות מקבלים המתמודדים ארבע תשובות אפשריות לשאלה. כל התשובות השגויות מביאות לפתיחת פתח שעליו יכול להיות מונח הכסף ולהפיל אותו תחתיהם.

בחלק השני, שתי שאלות בנות שלוש תשובות אפשריות המאפשרות לזוג המתמודדים לחלק את הכסף לשלוש מקומות ובחלק השלישי והאחרון שאלה אחת עם שתי תשובות אפשרויות מה שמאפשר לזוג להחליט להמר על הסכום או לחלק אותו בין שתי התשובות האפשרויות לשאלה. לכל השאלות בתכנית "אל תפיל את המיליון" מוקצבת דקה אחת למתן תשובה אפשרית אשר בסוף הדקה, נפתחים כפתחים המייצגים את השאלות ועליהם יכול להיות מונח הכסף אשר ייפול. הכסף אשר יישאר למתמודדים לאחר שענו על כל שאלות במשחק יזכה יהיה שלהם.

סיום המשחק

המשחק "אל תפיל את המיליון" יכול להימשך לכל אורך שמונה שאלות או להסתיים מוקדם יותר. הסיום של המשחק הוא עם הימצאות או אי הימצאות כסף על השולחן. המשחק יכול להסתיים בשני מצבים. מצב אחד בו הימר כל הזוג על הכסף ושם אותו על תשובה אחת שנענתה באופן שגוי, במקרה הזה, כל הכסף ייפול ולא יישאר לזוג כסף להמשיך במשחק ומכאן שהמשחק ייגמר והמצב השני הוא שהזוג ענה על כל שמונה שאלות וברשותו כסף שנשאר על השאלה השמינית והאחרונה.

במידה והזוג לא הימר על הכסף גם בשאלה הנכונה בתשובות שגויות ונשאר לו כסף הוא יכול לקחת את הסכום שנשאר לו הביתה.

"אל תפיל את המיליון" – הייחודיות של האולפן

מאחר והמשחק הוא מורכב וכולל את נפילת הכסף האמתי, הרי שהאולפן בו מצולמת התכנית הוא אולפן מיוחד גם בגרסה הישראלית וגם בגרסה הבריטית. האולפן של המשחק "אל תפיל את המיליון" מורכב משלושה חלקים עיקריים. החלק הראשון הוא למעשה הזירה שבה מתרחש המשחק, האולפן בנוי משטח עגול של במה המתנשא לגובה של עד ארבעה מטרים מהרצפה ועליה שולחן עם ארבעה פתחים אשר משמשים לפתיחה והפלה של הכסף במקומות של התשובות הלא נכונות.

החלק השני של האולפן הוא החלק אליו נופל הכסף. מאחר והכסף נופל במהלך התכנית, צוות מיוחד אשר נמצא בחלק התחתון שתחת השולחן של המשחק אוסף את הכסף עם נפילתו. החלק השלישי הוא החלק בו נמצא הקהל והוא בנוי כמרפסות מעל לבמת המשחק עצמו בהם יכול הקהל לשבת. מדובר בשתי מרפסות המכילות כמות מסוימת של קהל המצטלם גם הוא המהלך התכנית.

"אל תפיל את המיליון" – אתר התכנית

אתר התכנית "אל תפיל את המיליון" בכתובת: http://www.mako.co.il/milliondrop/247.html מאפשר לגולשים להשתתף בתכנית מהבית. בשעות השידור של התכנית יכולים גולשים מהבית להיכנס אל אתר "אל תפיל את המיליון" ולקחת חלק פעיל במשחק ואף לזכות בפרסים. בשעות שמחוץ לשידור גם יכולים הגולשים להיכנס ולשחק ולהתאמן במשחק אל תפיל את המיליון. האתר של התכנית מדמה באופן קרוב ביותר את האולפן ומאפשר לגולשים לשחק וליהנות מן המשחק מהבית.

"אל תפיל את המיליון" – האפליקציה

כלי נוסף לשחק במשחק "אל תפיל את המיליון" מהבית ומכל מקום הוא אפליקציה ייעודית אותה ניתן להוריד אל מכשיר האיפון או האייפד. באפליקציה מקבלים הגולשים מיליון שקלים מדומים שאיתם הם יכולים לשחק ולהמר עליהם במהלך השאלות. באפליקציה שמונה שלבים שכל שלב הוא בדרגת קושי אחרת בסדר עולה. כמו בתכנית, גם באפליקציה צריכים הגולשים לחלק את הפרס לתשובות האפשריות ובמידה והתשובות לא נכונות הכסף ייפול ולא יעמוד לרשות הגולשים. משחק "אל תפיל את המיליון" באפליקציה מאפשר לגולשים להתאמן לקראת העונות הבאות.

"אל תפיל את המיליון" – גרסה לילדים

המשחק "אל תפיל את המיליון" זמין גם בגרסה לילדים ומשודר בערוץ הילדים תחת השם "אל תפיל את המטמון". הפרס של השעשועון בערוץ הילדים הוא זכייה בטלוויזיית LED  איכותית. המשחק מיועד למשחק משותף של הורה וילד והוא משודר במסגרת התכנית "המקום האמתי" בערוץ הילדים. במהלך המשחק המשתתפים נדרשים לענות על שאלות בנושאים שונים ומגוונים כאשר כמו במשחק אל תפיל את המיליון, כאן הם מהמרים על המטמון ומניחים אותו על אפשרויות התשובות.

שלא כמו המשחק, בגרסה לילדים יישאלו חמש שאלות בלבד אשר המענה להן צריך להיות בזמן של עד דקה אחת. זוג ההורה והילד אשר יזכו במשחק יהיו רשאים להשתתף בגרסה הטלוויזיונית של ערוץ 2 , "אל תפיל את המיליון" ולהתחרות על כסף אמתי.

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום